Zbiranje in javno branje pričevanj
Stara mestna elektrarna in splet
28. 9.   18.00 – 20.00
Srečanje ob družabnih igrah
Dnevni center aktivnosti za starejše Ljubljana, Tržaška cesta 37
1. 10.   10.00 – 13.00
Delavnica
Laboratorij Rampa
5 - 7. 10.   17.00 – 20.00
Filmska projekcija
Slovenska kinoteka
2. 10.   20.30 – 22.30
Pogovor in filmska projekcija
Kinodvor
1. 10.   20.30 – 22.30
Predavanje
MGLC
6. 10.   18.00 – 19.30
Filmska projekcija
Slovenska kinoteka
22. 9.   20.00 – 22.00
Pogovor in predavanje
Galerija Škuc in splet
9. 10.   18.00 – 21.00
Konferenca
Splet
25. 9.   11.00 – 14.00
Okrogla miza
Atrij ZRC and online
9. 10.   12.00 – 14.00
Filmska projekcija
Slovenska kinoteka
24. 9.   20.00 – 22.00
Filmska projekcija
Slovenska kinoteka
25. 9.   20.00 – 23.00
Predstavitev ustvarjalnega procesa
Stara mestna elektrarna in splet
30. 9.   17.00 – 19.00
Performativno predavanje
Galerija Kapelica in splet
7. 10.   20.00 – 22.00
Filmska projekcija
Slovenska kinoteka
29. 9.   20.00 – 22.00
Predstava
Stara mestna elektrarna
10. 10.   20.00 – 21.00
Vodstvo
Muzejska ploščad pred +MSUM
25. 9.   17.00 – 20.00
Koncert
Cankarjev dom, Štihova dvorana
12. 10.   20.00 – 21.00
Performans
Stara mestna elektrarna
6. 10.   20.00 – 21.00
Virtualna 3D prodajna razstava
Virtualna 3D Galerija Vodnikove domačije Šiška
22. 9. - 25. 10.   10.00 – 0.00
Plakatna mesta TAM-TAM, različne lokacije
22. 9. - 8. 10.   All day
Delavnica
Pionirski dom, Vilharjeva 11
4. 10.   17.00 – 19.00
Stara mestna elektrarna
22. 9.   11.00 – 12.00
Mednarodna skupinska razstava
Galerija Škuc
8. 10.   19.00 – 23.00
Filmska projekcija
Slovenska kinoteka
30. 9.   21.00 – 23.00
Delavnica
Galerija Škuc
10. 10.   10.00 – 13.00
Delavnica za zaključene srednješolske skupine
Galerija Škuc
7. 10.   10.00 – 13.00
Predstavitev projekta
Galerija Škuc in splet
10. 10.   17.00 – 19.00
Filmska projekcija z (video)uvodom
Slovenska kinoteka
3. 10.   20.00 – 23.00
Filmska projekcija z (video)uvodom
Slovenska kinoteka
4. 10.   19.00 – 21.00
Galerija Škuc
7 - 12. 10.   10.00 – 13.00
Filmska projekcija
Kinodvor
3. 10.   17.00 – 19.40
Predstavitev knjige
Cankarjev dom (Dvorana Lili Novy) in splet
12. 10.   18.30 – 19.30
Spletno predavanje
Slovenska kinoteka in splet
2. 10.   19.00 – 20.30
Voden ogled razstave, Delavnica za otroke (4+)
+MSUM
11. 10.   11.00 – 14.00
Roževina zgodovine
Galerija Škuc
19 - 30. 10.   10.00 – 18.00
Vodstvo po razstavi
Prešernov trg
29. 9.   16.00 – 18.00
Strokovni posvet
Pionirski dom (Komenskega 9) in splet
1. 10.   9.30 – 17.30
Delavnica za zaključene srednješolske skupine
Galerija Škuc
12. 10.   10.00 – 13.00
Pogovor in filmska projekcija
Kinodvor
5. 10.   20.00 – 23.00
Delavnice za zaključene srednješolske skupine
Galerija Škuc
9. 10.   10.00 – 13.00