Skip to main content
Search this site
Festival
Festival
Zgodovina festivala
Festivalske edicije
Dogodki
Naše dejavnosti
Naše dejavnosti
Publikacije
Umetniška produkcija
izobraževanje
Grajenje skupnosti
Zagovorništvo
Knjižnica
EU projekti
Refleksije
O nas
O nas
kdo smo
Kontakt
zgodovina
Podpirajo nas
Podpri nas
Mednarodna sodelovanja
Novice
slovenian
English
slovenian
English
Search form
Išči
Dogodki
Ostanki, kar puščamo za sabo
10/10/2023
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
17.00
–
17.45
Gledališče
Klondike
09/10/2023
Kinodvor
20.00
–
22.00
Film
Spolna vzgoja II
08/10/2023
Nova pošta
15.00
–
23.00
Performans
Vrata sanj (Darvazeye royaha)
08/10/2023
Kinodvor
11.00
–
12.30
Film
Arheologija upora
Pravilo je ljubezen (The Rule is Love)
08/10/2023
začetek: Centralna tržnica v Ljubljani
10.00
–
12.00
Performans
Grrrls
07
-
08/10/2023
Publika Bar
22.00
–
4.00
Glasba
Kinobalon na Mestu žensk: Gabi, med 8. in 13. letom
07/10/2023
Kinodvor
16.00
–
18.00
Film
Spolna vzgoja II
07/10/2023
Nova pošta
15.00
–
22.00
Performans
Sajsi MC
06/10/2023
Kino Šiška, dvorana Komuna
22.00
–
23.30
Glasba
Atlas da boca (Atlas ust)
06/10/2023
Španski borci
21.00
–
22.00
Gledališče
Mechitza. Individualni in kolektivni upori žensk med šoo (holokavstvom)
06/10/2023
Mala galerija
19.30
–
20.30
Performans
Atlas da boca (Atlas ust)
06/10/2023
Španski borci
18.00
–
18.45
Gledališče
Svet brez žensk (Svet bez žena)
05/10/2023
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
20.00
–
22.00
Gledališče
»this is my truth, tell me yours«
05/10/2023
Španski borci
18.00
–
20.00
Gledališče
»this is my truth, tell me yours«
04/10/2023
Španski borci
20.00
–
21.00
Gledališče
Catherine Malabou: Klitoris je anarhistka
04/10/2023
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
17.30
–
19.00
Diskurzivno
Mesto žensk, mesto sestrstva
04/10/2023
Galerija Škuc
11.00
–
14.00
Delavnice
Arheologija upora
Amanda Gutiérrez: Sono-Soro[sprehodi]
03/10/2023
Galerija Škuc
21.30
–
22.00
Performans
Arheologija upora
Arheologija upora: odprtje razstave in festivala
03/10/2023
Galerija Škuc
20.00
–
21.30
Vizualne umetnosti
Arheologija upora
Amanda Gutiérrez: Sono-Soro[sprehodi]
03/10/2023
Galerija Škuc
20.30
–
21.00
Performans
Arheologija upora
Vodstvo po razstavi: Arheologija upora in Mechitza
03/10/2023
Galerija Škuc, Mala galerija
19.00
–
20.00
Vizualne umetnosti
Arheologija upora
Elena Biserna: Feministični koraki + Amanda Gutiérrez: Sono-Soro
25/09/2023
Cepetka JSKD
19.00
–
21.00
Vizualne umetnosti
Jug v nas
Jug v nas: vodstvo po razstavi
27/08/2023
Likovni salon Celje
18.00
–
19.00
Vizualne umetnosti
Jug v nas
Gibanje neuvrščenih
14/06/2023
Plečnikovo letno gledališče Tivoli
20.00
–
21.00
Performans
Jug v nas
Gibanje neuvrščenih
09/06/2023
Mala dvorana Celjskega doma
19.00
–
20.00
Performans
Iz vode na kopno
09/06/2023
Kino Šiška – Komuna
14.00
–
15.00
Gledališče
Jug v nas
Jug v nas
08/06
-
31/08/2023
Likovni salon Celje
19.00
–
21.00
Vizualne umetnosti
Majski cikel
Vse je v redu
26/05/2023
Center kulture Španski borci
19.00
–
20.30
Gledališče
Majski cikel
Okrogla miza o umetniškem soustvarjanju
24/05/2023
Španski borci
17.00
–
19.00
Diskurzivno
Majski cikel
Dekodiranje odpornosti
23/05/2023
Španski borci
20.00
–
22.00
Performans
Majski cikel
Nihče več ne žvižga
22/05/2023
Španski borci
20.00
–
21.00
Gledališče
Miti in Meduze
Caliza, Muzikačaka
11/12/2022
Klub Gromka
20.00
–
23.30
Glasba
Miti in Meduze
Ištar se vrača
10/12/2022
Stara mestna elektrarna
20.00
–
21.30
Gledališče
Miti in Meduze
Modalni venček v štirih dejanjih
09/12/2022
Stara mestna elektrarna
18.00
–
20.00
Performans
Miti in Meduze
Izbrisani pogledi
08/12/2022
18.00
–
20.00
Vizualne umetnosti
Miti in Meduze
Umetnost destrukcije
06/12/2022
Stara mestna elektrarna
20.00
–
22.00
Diskurzivno
Pagination
First page
« First
Previous page
‹‹
Page
1
Current page
2
Page
3
Page
4
Page
5
Page
6
Page
7
Page
8
Page
9
…
Next page
››
Last page
Last »